De organisatie is in handen van de Commissie VechtdalTrail. Dit is een zelfstandige commissie binnen Atletiekclub ACO-Van Elderen in Ommen. Met de VechtdalTrail voegt ACO een populaire variant van de loopsport toe aan het aanbod binnen de club.

Meer weten over ACO, interesse in atletiek, hardlopen in clubverband of trainen onder begeleiding? Kijk op de website van ACO.

Commissie VechtdalTrail

Voorzitter / General management

Igor van Elburg

Voorzitter@vechtdaltrail.nl
06 23 06 13 47

Support / Food and beverage

Gerlinde van Elburg

gerlinde71@outlook.coml
06 202 55 971

Deelnemerszaken / Racedirector

Bertus van Elburg

Racedirector@vechtdaltrail.nl
06 24 43 97 55

Vrijwilligerscoördinatie / Staff

Alexander Bouwman

Vrijwilligers@vechtdaltrail.nl
06 15 15 75 65

Support / General member

Daan Versteeg

jdversteeg@gmail.com
06 538 47 927

Materiaal / Logistics

Erik Bouwman

Logistiek@vechtdaltrail.nl
06 17 38 13 62

Contactformulier

Postadres

ACO-Commissie VechtdalTrail

p/a  I.D. van Elburg

Lantheer 29

7732 BB Ommen

Bankgegevens

NL77 RABO 0314 5099 17

T.n.v. Atletiek vereniging Ommen / VechtdalTrail